Etkinlik Ön Kayıt


Bu adımda talep etmiş olduğunuz etkinliğe ön kayıt yaptırmaktasınız. Ön kayıt adımını tamamladıktan hemen sonra kesin kayıt için sizlerle irtibata geçeceğiz. Size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinizin doğruluğunu teyit ediniz.

Etkinlik Hakkında

Python ile Veri Analizi

5 gün (30 Saat) Orta Seviye Sınıf / Online İş Zekası ve İleri Analitik

Python dilini kullanarak çok geniş yelpazede çalışmalar yürütebilirsiniz. Kullanımı yaygın ve temiz söz dizimine sahip bu dili öğrenmesi oldukça kolaydır. Birçok araştırmaya göre Veri Bilimi çalışmalarında da en çok tercih edilen diller (Python, R, SQL) arasında ilk üçte ve çoğu zaman birinci sırada karşımıza çıkmaktadır. Python paketleri açık kaynağa destek veren geliştiriciler sayesinde her geçen gün daha da zenginleşmektedir. "Python ile Veri Analizi" eğitiminde Python dilinin esaslarını görecek, ilgili araçlar ile çeşitli veri kaynaklarına bağlanacak, verileri düzenleyecek, veri görselleştirmeye ve temel makine öğrenimi tekniklerine odaklanacağız.

Etkinlik İçeriği

Eğitmen : Abdullah Kise - MCT, MCSE (DP&BI), MVP (DP)

Yer : Online - Teams

Ücret : ₺ 6.000 + kdv (%18) | 8.000 + kdv (%18)

Durum : Katılıma Açık

Kontenjan : 12

Ek Bilgi :

  • Eğitim 10:00-17:00 saatleri arasında 5 gün (30 saat) olarak düzenlenmektedir.
  • Microsoft Teams uygulaması üzerinde online olarak Gerçekleşir. İhtiyaç duyduğunuz bir anda ekran paylaşımı yaparak destek isteyebilirsiniz.
  • Eğitim boyunca eğitmen eşliğinde demolar yapılır. Eğitimi kolayca takip edebilmeniz için çift ekran kullanmanız önerilir.
  • %80 devam oranına sahip katılımcılarımız için eğitim sonrasında Devcosci Bilişim katılım sertifikası verilmektedir. Sertifikalarınız daha sonra teyit edilebilecek şekilde kodlanmakta ve kayıt altına alınmaktadır.
  • Bu eğitime kesin kayıt yaptıran katılımcılarımız sonraki herhangi bir eğitimde kullanabilecekleri %5 indirim hakkı kazanır.

20

Aralık 2021

11gün, 8saat kaldı

Ön Kayıt Formu

Sizleri etkinlikte görmekten memnuniyet duyarız.

Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
Kurum
Ünvan
Açıklama
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni 'ni ve Açık Rıza Metni 'ni Okudum.