Etkinlik Ön Kayıt


Bu adımda talep etmiş olduğunuz etkinliğe ön kayıt yaptırmaktasınız. Ön kayıt adımını tamamladıktan hemen sonra kesin kayıt için sizlerle irtibata geçeceğiz. Size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinizin doğruluğunu teyit ediniz.

Etkinlik Hakkında

Data Engineering on Microsoft Azure

4 Gün (24 Saat) Orta Seviye Sınıf / Online NoSQL ve Büyük Veri

Bu derste katılımcılar, Azure veri platformu teknolojilerini kullanarak toplu ve gerçek zamanlı analitik çözümlerle çalışmaya ilişkin veri mühendisliği kalıpları ve uygulamaları hakkında bilgi edinecektir. Katılımcılar, analitik bir çözüm oluşturmak için kullanılan temel bilgi işlem ve depolama teknolojilerini anlayarak başlayacaklardır. Ardından, bir analitik hizmet katmanlarının nasıl tasarlanacağını keşfedecek ve kaynak dosyalarla çalışmak için veri mühendisliği konularına odaklanacaklar. Katılımcılar, bir veri gölündeki dosyalarda depolanan verileri etkileşimli olarak nasıl keşfedeceklerini öğrenecekler. Azure Synapse Analytics veya Azure Databricks'te bulunan Apache Spark özelliğini kullanarak veri yüklemek için kullanılabilecek çeşitli alma tekniklerini veya Azure Data Factory veya Azure Synapse işlem hatlarını kullanarak nasıl alınacağını öğrenecekler. Ayrıca, verileri almak için kullanılan teknolojilerin aynısını kullanarak verileri dönüştürebilecekleri çeşitli yolları da öğreneceklerdir. Katılımcı, veri yüklerinin veya sistemlere karşı yayınlanan sorguların performansını optimize edebilmeleri için analitik sistemin performansını nasıl izleyeceğini ve analiz edeceğini öğrenmek için eğitimde zaman harcayacaktır. Verilerin beklemede veya aktarım sırasında korunmasını sağlamak için güvenlik uygulamasının önemini anlayacaklardır. Katılımcılar daha sonra bir analitik sistemdeki verilerin panolar oluşturmak veya Azure Synapse Analytics'te tahmine dayalı modeller oluşturmak için nasıl kullanılabileceğini gösterecektir.

Etkinlik İçeriği

Eğitmen : Abdullah Kise - MCT, MCSE (DP&BI), MVP (DP)

Yer : Online - Teams

Ücret : ₺ 7.100 + kdv (%18) | 9.776 + kdv (%18)

Durum : Genel Katılıma Açık

Kontenjan : 12

Ek Bilgi :

  • Eğitim 10:00-17:00 saatleri arasında 5 gün (30 saat) olarak düzenlenmektedir.
  • Microsoft Teams uygulaması üzerinde online olarak Gerçekleşir. İhtiyaç duyduğunuz bir anda ekran paylaşımı yaparak destek isteyebilirsiniz.
  • Eğitim boyunca eğitmen eşliğinde demolar yapılır. Eğitimi kolayca takip edebilmeniz için çift ekran kullanmanız önerilir.
  • %80 devam oranına sahip katılımcılarımız için eğitim sonrasında Devcosci Bilişim katılım sertifikası verilmektedir. Sertifikalarınız daha sonra teyit edilebilecek şekilde kodlanmakta ve kayıt altına alınmaktadır.
  • Bu eğitime kesin kayıt yaptıran katılımcılarımız sonraki herhangi bir eğitimde kullanabilecekleri %5 indirim hakkı kazanır.

13

Aralık 2021

4gün, 8saat kaldı

Ön Kayıt Formu

Sizleri etkinlikte görmekten memnuniyet duyarız.

Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
Kurum
Ünvan
Açıklama
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni 'ni ve Açık Rıza Metni 'ni Okudum.